Číslo podvozku je individuální kód, který se skládá ze 17 písmen a čísel. Kontrola VIN v Jaguaru umožňuje mimo jiné ověřit mnoho důležitých informací o vozidle, které vlastníte nebo chcete koupit. S nákupem ojetého vozidla značky Jaguar může být spojeno určité riziko, ale dekodér VIN odhalí podrobnou historii vozu. Kde tedy najít VIN v Jaguaru a jak jej dekódovat? Přečtěte si v našem článku.

Jaguar – dekódování čísla VIN

Kód VIN se skládá z mnoha důležitých informací o automobilu. Proto může být dekódování čísla podvozku v Jaguaru skvělým řešením pro lidi, kteří mají zájem o koupi ojetého vozu ze zahraničí. Je tomu tak proto, že identifikační číslo Jaguar umožňuje identifikovat parametry, jako je země výroby, modelový rok a možnosti vybavení. Nejdůležitější však je, že vindecoder také umožňuje prohledávat databázi odcizených vozidel a číst její historii týkající se nehod, servisních oprav a počtu majitelů. Jak vidíte, dekódování VIN v Jaguaru umožňuje ověřit údaje poskytnuté prodejcem při prodeji automobilu. Pokud chcete zjistit, zda je Jaguar, který vás zajímá, bez nehod, dekódujte VIN pomocí níže uvedeného formuláře.

Jaguar – kde najít VIN?

První věcí, kterou musíte udělat před dekódováním VIN, je zkontrolovat, kde je číslo podvozku na permanentním prvku v Jaguaru, a poté jej porovnat s VIN v dokumentech. Je také důležité věnovat pozornost jakémukoli zásahu do vydané emise. Umístění kódu závisí nejen na modelu, ale také na roce, takže nalezení VIN může být obtížné. Pokud vás zajímá, kde se nachází VIN na modelu Jaguar S-Type, umístil jej výrobce v letech 2002-2007 na desku umístěnou na krytu palubní desky na levé straně. Je to podobné jako u jiného modelu automobilu, protože Jaguar XJ má také VIN umístěné na krytu přístrojové desky.

Pokud však číslo podvozku ve vašem Jaguaru není na tomto místě, pak stojí za to použít osvědčený vyhledávač VIN, abyste neztráceli čas dlouhým hledáním.

Jaguar – kontrola čísla VIN

Ověření základních údajů o vozidle před jeho zakoupením je zvláště důležité při nákupu dovezeného ojetého Jaguaru. Kontrola VIN u Jaguaru eliminuje veškeré obavy vyplývající z nákupu. Pomocí zprávy o historii vozidla můžete zkontrolovat informace poskytnuté prodejcem. Zejména ty, které se týkají případných servisních oprav, předchozích majitelů nebo jeho průběhu. Jak tedy zkontrolujete historii Jaguaru? To lze provést online vyplněním níže uvedeného formuláře. Číslo podvozku lze bezplatně ověřit v základní a placené verzi s úplnou zprávou o historii vozidla. Pamatujte, že náklady na službu jsou relativně nízké ve srovnání s cenou, kterou můžeme zaplatit za auto se skrytými problémy nebo za nelegální dovoz do země.