Každé auto Jeep má jedinečný identifikační kód s názvem VIN. Toto číslo obsahuje důležité informace o automobilu, jako je modelový rok, místo výroby a typ zařízení. Dekódování Jeep VIN může být obzvláště užitečné pro ty, kteří chtějí koupit auto s náhradními díly. Protože dekodér VIN vám umožní zkontrolovat podrobnou historii vozidla o servisních opravách, počtu najetých kilometrů a nehodách. Rovněž ověří, zda je vozidlo uvedeno v databázi odcizeného vozidla. Jak tedy najít VIN na Jeepu a jak jej dekódovat? Doporučujeme.

Jeep – dekódování čísla VIN

Dekódování čísla podvozku v Jeepu může být dobrým způsobem, jak ověřit své auto před jeho zakoupením, zejména pokud bylo vozidlo importováno do země. Dekodér VIN vám umožní určit technické údaje Jeepu na základě modelového roku, typu zařízení nebo místa výroby. Umožňuje také získat informace o historii vozidla, jako jsou problémy s titulem, předchozí poškození, opravy nehod nebo počet najetých kilometrů. A co je nejdůležitější, dekódování VIN v automobilu Jeep vám umožňuje prohledávat databázi odcizených vozidel. Jak vidíte, číslo VIN v Jeepu obsahuje opravdu důležité informace o vozidle, takže si můžete ověřit údaje poskytnuté například prodejcem. Pokud chcete zjistit, zda jeep, o který máte zájem, nebyl účastníkem nehody, dekódujte VIN pomocí níže uvedeného formuláře.

Jeep – kde najít VIN?

Jak dekódovat číslo podvozku Jeep? Nejprve vyhledejte VIN v dokumentaci vozidla a porovnejte jej s číslem v autě. Často si na první pohled všimnete rušení v načteném kódu. Najít VIN na Jeepu však nemusí být snadné, protože toto číslo se na typických místech ne vždy najde. Pokud vás zajímá, kde je VIN v Jeepu Grand Cherokee, byly v letech 2005–2010 umístěny štítky s číslem VIN na krytu přístrojové desky na levé straně a na levém zadním sloupku. Na druhé straně Jeep Patriot vyrobený v letech 2007–2011 má číslo VIN na podlaze před sedadlem spolujezdce a model Patriot 2010–2011 kromě čísla VIN na permanentním prvku umístěném na podlaze před sedadla spolujezdce, má desku VIN umístěnou na levé straně krytu přístrojové desky. Populární Jeep Wrangler, vyráběný v letech 2006-2018, má na levé straně krytu přístrojové desky štítek VIN. Někdy, aby nedošlo ke ztrátě času hledáním VIN, stojí za to použít online nástroje dostupné pro tento účel.

Jeep – kontrola čísla VIN

Jak již bylo zmíněno dříve, může být velmi užitečné ověřit základní podrobnosti Jeepu před nákupem. Kontrola čísla VIN v Jeepu vám umožní zkontrolovat technické údaje vozidla, které poskytuje prodejce vozidla se skutečným stavem. Zejména informace, které ovlivňují cenu Jeepu, tj. Verze vybavení, potenciální opravy, nehody nebo počet najetých kilometrů. Jak tedy zkontrolovat historii vozidla Jeep? To lze provést online pomocí níže uvedeného formuláře. Služba v základní verzi je k dispozici v bezplatné verzi, zatímco ti, kteří chtějí zjistit podrobnější informace o Jeepu, mohou využít zprávu o celé historii vozidla, která je placená. Náklady na kontrolu VIN jsou však malé ve srovnání s tím, co můžeme zaplatit za vozidlo, které má nějaké skryté problémy.