Identifikační číslo vozidla je jedinečný kód přidělený každému vozu. VIN také umožňuje získat důležité informace o automobilu a jeho historii. Tyto údaje mohou být užitečné zejména při nákupu autopříslušenství. Kontrola VIN v Nissanu umožňuje mimo jiné ověřit počet ujetých kilometrů, potenciální poškození nebo úpravu zařízení. Kde tedy najít VIN na Nissanu a jak jej dekódovat? Přečtěte si v našem článku.

Nissan – dekódování čísla VIN

Jak je dobře známo, jedinečné identifikační číslo vozidla obsahuje četné a důležité informace o automobilu. Dekódování VIN v Nissanu proto mimo jiné umožňuje ověřit, zda je do vozidla původně instalováno aktuální vybavení automobilu výrobcem. Kromě obecných parametrů vozu, jako je barva laku a modelový rok, vám ověření VIN v Nissanu také umožňuje zobrazit důležité informace o historii vozidla. To je obzvláště užitečné pro lidi, kteří mají zájem o koupi vozidla Nissan ze zahraničí, protože dekódování čísla podvozku vám umožní zkontrolovat historii vlastnictví a to, zda skutečný počet najetých kilometrů automobilu odpovídá aktuálnímu stavu. Důležité je, že dekodér VIN vám také umožní zkontrolovat historii nehod a zkontrolovat databázi odcizených vozidel.

Nissan – kde najít VIN?

Jak se ukázalo, nalezení VIN na Nissanu může být občas obtížné. Zejména to, že výrobci vloží 17místný kód v závislosti na modelu a roce automobilu. Zajímá vás, kde je VIN na Nissanu Juke? V letech 2010 – 2013 bylo číslo VIN umístěno na permanentní prvek na přepážce a typové štítky s VIN na krytu přístrojové desky na levé straně a na pravém středním sloupku. Na druhé straně populární Micra, vyráběná v letech 2002–2010, má číslo VIN na pevném prvku umístěném na přední přepážce pod klopou a desky VIN jsou umístěny na krytu přístrojové desky vlevo a na pravý střední sloupek. Na přepážce je umístěn model VIN 2010-2013 na permanentním prvku. Nissan Navara 2010-2014, který je vidět na našich silnicích, má číslo VIN na třech místech. Naproti tomu Nissan Note 2013-2014 má číslo VIN na permanentním prvku na pravé straně přepážky. O něco větší Nissan NV200 má číslo VIN na dvou místech. Jako Qashqai. Nissan Terrano v modelu 1989-1993, který funguje dobře v obtížném terénu, má desku s číslem VIN na pravé boční výztuze a číslo VIN je na bočním členu shora, pod baterií, ve výšce alternátoru. Jak vidíte, nalezení VIN v Nissanu může být výzvou, ale stojí za to zkontrolovat číslo podvozku na vyraženém permanentním prvku. V případě potíží s nalezením čísla podvozku ve vozidle můžete použít osvědčené nástroje, které vám rychle řeknou, kde se VIN ve vozidle Nissan nachází.

 

Nissan – kontrola VIN

Dekódování čísla VIN v Nissanu vám umožňuje číst důležité informace o automobilu. Důvodem je zejména skutečnost, že zpráva o historii vozidla může obsahovat údaje o skutečném stavu počítadla kilometrů, možných opravách, nehodách nebo vybavení. Důležité je, že dekodér VIN také prohledává databáze odcizených vozidel. A jak víte, tyto parametry hrají při nákupu automobilu důležitou roli, zejména pokud byl do země přivezen Nissan. Jak tedy zkontrolujete VIN na Nissanu? Vyplňte níže uvedený formulář a použijte bezplatnou nebo placenou verzi zprávy o historii vozidel Nissan. Je také třeba připomenout, že náklady na zprávu o celé historii vozidla jsou malé ve srovnání s cenou, kterou můžeme zaplatit za auto, které má nějaké skryté problémy.